{{alert.message}}

plug duopower fischer

14X70MM

Artikelnummer: 00007086
EAN: 4048962262216

Direct leverbaar
350 stuks in vestiging Centraal magazijn
  • Diameter 14mm
  • Doos à 20st
  • Met flens
100 stuks
65,93
Korting: 20 %

52,74

incl. btw 63,82

Productomschrijving

De eigenschappen van bestaande Fischer pluggen verwerkt in één plug!
De plug is opgebouwd uit zowel een harde als een zachte kunststof waardoor de plug (afhankelijk van de ondergrond) zelf zorgt voor een optimale werking: spreiden, vouwen of knopen.

Beton, gasbeton, gipsplaat, geperforeerd- of vol metselwerk; elke ondergrond heeft zijn eigen specifieke eigenschappen. Tot voor kort moest je als gebruiker eerst de ondergrond weten, voordat je de beste bevestiging kon kiezen. Dankzij de nieuwste telg in het fischer assortiment is dit verleden tijd! Deze intelligente plug weet zelf hoe hij zich moet vormen om het beste de krachten over te brengen, spreiden in vol materiaal, vouwen in geperforeerd materiaal of knopen in hol materiaal.

De 2-componenten technologie houdt in dat er meer materiaal in de plug zit voor nog meer spreiding en nóg hogere belastbaarheid. Het 'zachte' rode deel van de plug is verantwoordelijk voor een veilige grip in volle materialen en het 'harde' grijze deel van de plug vormt de basis voor de 'vouw- functie' in holle ruimtes. De combinatie tussen de twee componenten is verantwoordelijk voor de unieke 'verknoping' bij plaatmaterialen.

Technische gegevens

boor-ø14mm
verpakt per20st
pluglengte = min. verankeringsdiepte70mm
spaanplaatschroef10,0 - 12,0mm
min. boorgatdiepte80mm

Gerelateerde producten