{{alert.message}}

Festool Accu Zaagtafel

Maak kennis met de allernieuwste innovatie van Festool: de accu-zaagtafel in Systainer-formaat. Kom naar de demonstratie in de vestiging.

De nieuwe CSC SYS 50 is zo compact dat deze in een Systainer past. Zo is de zaag enorm handzaam en daarbij uiterst precies: hij beschikt over een unieke digitale bediening voor resultaten die tot op de tiende millimeter nauwkeurig zijn. Verrassend veelzijdig in het gebruik: met parallelle zaagsneden tot 280 mm, een afkortzaag-snedebreedte tot 450 mm en hoekzaagsneden van -2° tot 47°.

Uniek compact. Enorm veelzijdig.

Samen met het bijpassende onderstel heb je de perfecte werktafel altijd bij de hand en praktisch in transport. Kortom: zaagprecisie om mee te nemen!

festool

festool


Net zo krachtig als op netstroom.

Het dubbele 18V accusysteem in combinatie met de koolborstelloze EC-TEC-motor overtuigt met vol vermogen en doortrekkracht. Je merkt geen verschil met stationaire machines. Kracht en nauwkeurigheid is gegarandeerd.