{{alert.message}}

tellerkopschroef rvs a2 heco

6.0X 80MM TK T30

Artikelnummer: 00361606
EAN: 4019787618205

Direct leverbaar
9680 stuks in vestiging Centraal magazijn
  • Afm. 6.0x80mm
  • Torx 30
  • RVS
icon
100 stuks
77,06
Korting: 30 %

53,94

incl. btw 65,27

Productomschrijving

De HECO-TOPIX-plus bolkopschroef is met haar eigenschappen compleet ontworpen voor de constructieve houtbouw. De schroef beschikt over een grotere kopdiameter en kan dankzij dit vergrote oplegvlak duidelijk hogere lasten afdragen dan platverzonken plaatschroeven. Tegelijkertijd zorgt deze schroef voor een aanzienlijke vermindering van het aantal noodzakelijke bevestigingspunten. De variant met deeldraad beschikt over schachtribben die het inschroefdraaimoment verminderen en voor een spanningsvrije verbinding zorgen. De optimale schroefdraadspoed zorgt voor gemakkelijker en snel inschroeven. Bovendien staat de gepatenteerde HECO-TOPIX-punt garant voor minder scheurvorming en is snel vastschroeven zonder voorboren of voorverzinken mogelijk. Het resultaat: een snelle en veilige montage met een tot wel 30% kortere verwerkingstijd.
  • MagicClose: gepatenteerde voldraad trekt houten onderdelen spleetvrij samen zonder voorspannen. (tot schroefdiameter 6 mm)
  • PerfectPitch: optimale schroefdraadspoed voor elke schroeflengte. Perfecte prestaties voor alle houttoepassingen.
  • HECO-TOPIX-punt maakt voorboren overbodig, vermindert het risico van splijten van het hout en maakt kleinere rand- en asafstanden mogelijk.
  • Hogere lastoverdracht door vergroot klemvlak van de kop
  • Coating zonder chroom-VI
  • Goedgekeurd en bewaakt product
  • Dimensioneringsbewijzen via HECO-HCS of dimensioneringsservice

Technische gegevens

diameter 6 mm
diameter (kop) 14 mm
lengte 80 mm
lengte (draad) 76 mm
materiaal rvs
kwaliteit (materiaal) A2
model (kop)
aandrijving Torx
verpakt per 100 st
aandrijving (maat) T 30
bewerking (oppervlaktebehandeling) blank
toepassing (materiaal) hout
uitvoering met glijcoating

Gerelateerde producten