{{alert.message}}

sluitgarnituur zwart hmb

706100Z NOIR SKG***

Artikelnummer: 00332021
EAN: 08718418047952

Direct leverbaar
7 set in vestiging Centraal magazijn
  • Tbv meerpuntsluiting
  • SKG***

87,43
Korting: 5 %

83,06

incl. btw 100,50

Productomschrijving

Deuren zwellen en krimpen onder invloed van wisselende luchtvochtigheid. Hierdoor komt het voor dat de deur soms te ruim en soms heel moeilijk sluit. Met behulp van de nastelbare sluitplaten is dit probleem verholpen. Ook heb je met dit sluitgarnituur één complete set die geschikt is voor gebruik bij alle HMB Meerpuntssluitingen met haakschoten. Tevens voldoen de sluitplaten en -kommen in gevelelementen aan de strengste eisen volgens NEN 5096 en inbraakwerendheidsklasse 3.

Deze hoofdsluiplaat is traploos nastelbaar. Dat wil zeggen dat deze bij een gesloten deur aan de voorzijde is af te stellen. Je hoeft alleen het boutje te verstellen totdat het blokje tegen de dagschoot van het slot komt. Hierdoor zijn moeilijk sluitende of rammelende deuren verleden tijd. Ook is in de dagschootsparing een oploopblok aangebracht. Dit zorgt ervoor dat de dagschoot van het slot eenvoudig en geruisloos naar binnen wordt geleid.

De bijzetsluitplaten zijn traploos excentrisch nastelbaar. Door met een schroevendraaier de excenter naar links of naar rechts te draaien verstelt de sluitplaat zichzelf. Hiervoor hoef je de sluitplaat niet los te schroeven. De sluitplaat heeft een "taps toelopende" uitsparing zodat de haakschoot van de Meerpuntssluiting tijdens het sluiten van de deur perfect van onder naar boven wordt geleid. Door deze speciale "inloop" van de haak wordt zelfs een tot wel 8 mm kromme deur eenvoudig rechtgetrokken.

Vanwege de robuuste RVS uitvoering is de sluitplaat uitermate geschikt voor plaatsing binnen en buiten.

Alle HMB Sluitkommen zijn van kunststof geproduceerd en versterkt met glasvezel. Vanwege deze materiaalkeuze en de ondiepe inbouwmaten zijn de sluitplaten en -kommen in een tussenstijl van 67 mm toe te passen.

Technische gegevens

BijzetsluitplaatRVS - 5 mm nastelbaar
DraairichtingAlle richtingen
Freesdiepte sluitkom26 mm
Freesdiepte sluitplaat10 mm
HoofdsluitplaatRVS - 5 mm nastelbaar
LiptypeKort en lang
OpvulringKunststof 9 mm - Ø 25 mm
Politiekeurmerk "Veilig wonen"Ja
SKG keurmerk2 sterren
SKH keurmerkWeerstandsklasse 2
Te gebruiken voor/bijAlle HMB Automatic en Automotortronic meerpuntssluitingen
Verlenglip16 mm

Gerelateerde producten