{{alert.message}}

lc p-16 startset lamello

LC P-16

Artikelnummer: 00236909
EAN: 7640348841045

3-7 werkdagen
  • 60x P-16 clips
  • Incl. boormal
  • Diepteinsteller

152,96
Korting: 5 %

145,31

incl. btw 175,83

Productomschrijving

Verbindingssysteem voor lichtgewicht panelen zonder gebruik van randhout.

LC P-16 is een P-System-verbinding voor lichte bouwpanelen die de voordelen van lichtbouw combineert met de efficiëntie en esthetiek van de Clamex-verbinding. De LC P-16 verankert zich vanwege zijn breedte in de toplaag en fungeert als verbindingsstuk waarin een Clamex P-14 verbindingshelft met hendel wordt geschoven. Zo maakt de LC P-16 uiterst stabiele, demonteerbare verbindingen in lichtgewicht constructies mogelijk zonder tijdrovend gebruik van randhout of lijm.

De verbinder LC P-16 voor lichtbouw verbetert het bewerkings- en montageproces aanzienlijk. Het omslachtige gebruik van randhout is niet langer nodig, wat het productieproces versnelt en bovendien materiaal bespaart. Door de eenvoudige montage - de verbinder wordt gewoon ingeschoven - is wachten na het inlijmen verleden tijd. Het resultaat is een snel, soepel arbeidsproces dat zowel bij de productie als de montage tijd en kosten bespaart, zonder afbreuk te doen aan de esthetiek, stabiliteit en kwaliteit.

Met de drie beschikbare maten LC P-16x11, LC P-16x17 en LC P-16x22 zijn verbindingen in de meest gangbare lichtgewicht panelen mogelijk. Er worden twee tot drie freesbewerkingen uitgevoerd met de Zeta P2 of, nog efficiënter, met het CNC-bewerkingscentrum. Voor de bewerking met de Zeta P2 wordt de P-System diepteregelaar ingesteld op 18 mm en vervolgens het 2 mm opzetstuk dieptesteller geplaatst om een freesdiepte van 16 mm te bereiken. Om ervoor te zorgen dat de volgende frezingen zich precies boven elkaar bevinden, wordt na de eerste frezing de toegangsboring met de boormal Clamex P met de wissellamel P-16 geboord. De positioneringsclip op de Zeta P2 klikt vast in het boorgat en waarborgt dat de frezingen precies boven elkaar zijn gepositioneerd. De hoogte-instelling gebeurt via de hoekaanslag. Met behulp van zelfgemaakte afstandshulpmiddelen, bijvoorbeeld van resthout, kunnen de terugkerende hoogte-instellingen van de hoekaanslag efficiënt worden ingesteld.

De LC P-16-configurator bepaalt de juiste productmaat en freesposities voor de desbetreffende toepassing. LC P-16 is alleen nodig voor de verankering van de Clamex P-14 verbindingshelft aan de voorzijde van het lichtgewicht paneel. In het vlak wordt de Clamex P-10 verbindingshelft direct in de afdekplaat geschoven en verankerd. In plaats van de Clamex P-14 verbindingshelft kunnen in de LC-P16 ook Clamex P-14 Flexus of Clamex P-14 CNC worden gebruikt. Als contrastuk voor het oppervlak past de Clamex P-10 verbindingshelft het beste. Als de deklaag meer dan 4 mm bedraagt, is ook de Clamex P-14 verbindingshelft met zijn afgezette profiel goed geschikt. De Clamex P-10 Medius verbindingshelft zonder hendel kan eveneens worden toegepast, maar is vanwege de uitsparing aan de achterzijde minder goed te geleiden bij het inschuiven. Andere passende P-System-verbinders voor verlijmde verbindingen zijn Tenso P-14 of Bisco P-14.

  • P-System-verbinding voor lichtgewicht bouwmaterialen, snel ingebouwd
  • Stabiele verankering in het plaatmateraal zonder randhout
  • Drie productmaten voor het gebruik van alle gangbare materiaaldiktes
  • Maakt het gebruik van de demonteerbare Clamex P-familie mogelijk
  • Ideaal voor meubels en constructies in de lichtgewicht bouw, caravan- en scheepsbouw

Leveringsomvang

  • 20 st. LC P-16x11
  • 20 st. LC P-16x17
  • 20 st. LC P-16x22
  • 20 paar Clamex P-14/10
  • 1 st. positioneerclip
  • 1 st. Clamex P boormal, wissellamel P-16
  • 1 st. opzetstuk dieptesteller 2mm
  • 1 st. inbussleutel, SW 4 mm, 75x55 mm

Technische gegevens

Inbouwtolerantie zijdelings ± 1 mm
Inbouwtolerantie radial ± 1 mm
Minimale werkstukbreedte 73.5 mm
Minimum materiaaldikte voor oppervlakte frezen 12 mm
Minimale materiaaldikte voor tussenwandfrezen 19 mm
Lamello systeeminstelling Max.
Instelling P-16
Afmetingen (L x H x W) 71.4 x 15.3 mm